fbpx

Urgo Medical

Urgo Medikal, Laboratoires Urgo’nun (1880’de kurulmuş bir Fransız aile şirketi) tıbbi bölümüdür ve aynı zamanda Urgo grubuna aittir. Urgo Medikal, 2014 yılından beri Avrupa yara iyileşme pazarında 3 numaradadır.
Cilt, herkesin sağlığı ve iyiliği için gerekli olan hayati bir organ olduğundan, Urgo Medikal, yaraların ve yaralı dokuların tedavisi hakkındaki bilgilerini ilerletmeyi taahhüt eder. Görebildiğiniz etkinliği sağlamak için, Urgo Medikal bir hastanın hayatını sağlıklı durumuna geri getirmeye yardımcı olan yenilikçi yara bakım çözümleri sunar.

TLC İYİLEŞTİRİCİ MATRİS

2000 yılından bu yana, sürekli daha iyi yara iyileşmesi çözümleri sunan yeniliklere bağlı olarak, yara bakım ürünlerimizin klinik etkinliğini göstermeye odaklandık.

Toplamda, Urgo Medical TLC sargılarının etkinliği, tolere edilebilirliği ve güvenliği, Avrupa’daki 170 klinik alanda 50.000’den fazla hastada değerlendirildi. Bu değerlendirmelere 600’den fazla klinisyen katılmıştır. Bu, sekiz Randomize Kontrollü Çalışma, 25 gözlem çalışması ve diğer 22 klinik çalışmaya karşılık geliyor.

Ürünler